Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Lichnowy
Menu góra
Strona startowa Oświadczenia majątkowe Rada Gminy Kadencja 2018/2023
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kadencja 2018/2023, menu 159 - BIP - Gmina Lichnowy”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kadencja 2018/2023

Data wytworzenia 2022-07-07, ostatniej modyfikacji 2022-12-19 10:52

za 2021 rok

Anna Grunau-Drążek - Przewodnicząca Rady Gminy Zbigniew Ryszard Rybicki - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Anna Rutkowska Beata Anna Słodkowska Benedykt Stanisław Graban Jadwiga Liedtke Jerzy Ostrowski Jerzy Zygmunt Bednarek Józef Piotr Maciuński Katarzyna Brzozowska Katarzyna Ewa Malicka Krystyna Kunkiel Roman Szafran Wiktor Borawski Wojciech Młodzinski Wyjaśnienie dotyczące treści oświadczenia majątkowego złożonego wgł. stanu na dzień 31 grudnia 2021 r.
Data wytworzenia 2021-06-14, ostatniej modyfikacji 2021-10-25 10:31

za 2020 rok

Anna Grunau-Drążek - Przewodnicząca Rady Gminy Zbigniew Ryszard Rybicki - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Anna Rutkowska Beata Anna Słodkowska / aktualizacja Benedykt Stanisław Graban Jadwiga Liedtke Jerzy Ostrowski Jerzy Zygmunt Bednarek Józef Piotr Maciuński Katarzyna Brzozowska / aktualizacja Katarzyna Ewa Malicka Krystyna Kunkiel Roman Szafran / aktualizacja Wiktor Borawski Wojciech Młodzinski
Data wytworzenia 2020-07-01, ostatniej modyfikacji 2020-12-15 18:12

za 2019 rok

Anna Grunau-Drążek - Przewodnicząca Rady Gminy Zbigniew Ryszard Rybicki - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Anna Rutkowska Beata Anna Słodkowska Benedykt Stanisław Graban Jadwiga Liedtke Jerzy Ostrowski Jerzy Zygmunt Bednarek Józef Piotr Maciuński Katarzyna Brzozowska Katarzyna Ewa Malicka Krystyna Kunkiel Roman Szafran Wiktor Borawski Wojciech Młodzinski Aktualizacja: Zbigniew Ryszard Rybicki - sprostowanie Katarzyna Brzozowska - sprostowanie Beata Anna Słodkowska - sprostowanie
Data wytworzenia 2020-06-05, ostatniej modyfikacji 2020-06-05 13:28

za 2018 rok

Anna Grunau - Przewodnicząca Rady Gminy Zbigniew Ryszard Rybicki - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Anna Rutkowska Beata Anna Słodkowska Benedykt Stanisław Graban Jadwiga Liedtke Jerzy Ostrowski Jerzy Zygmunt Bednarek Józef Piotr Maciuński Katarzyna Brzozowska Katarzyna Ewa Malicka Krystyna Kunkiel Roman Szafran Wiktor Borawski Wojciech Młodzinski
Data wytworzenia 2020-06-05, ostatniej modyfikacji 2020-06-05 13:14

na początek kadencji 2018/2023

Anna Grunau - Przewodnicząca Rady Gminy Zbigniew Ryszard Rybicki - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Anna Rutkowska Beata Anna Słodkowska Benedykt Stanisław Graban Jadwiga Liedtke Jerzy Ostrowski Jerzy Zygmunt Bednarek Józef Piotr Maciuński Katarzyna Brzozowska Katarzyna Ewa Malicka Krystyna Kunkiel Roman Szafran Wiktor Borawski Wojciech Młodzinski
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.